Порівняння товарів ()
передзвоніть мені
Професійне спорядження для полювання

Товарів: 0 шт

На суму: 0 грн

Каталог товарів

Професійне спорядження для полювання

Гвинтівка Barrett MRAD кал.338LM 26"+ствол Barrett Conversion kit кал.308 24"

Опис і характеристики
Про доставку та оплату
Відгуки (0)
Код товару: 1237-201
Опис
Barrett MRAD (Multi-Role Adaptive Design або Багатоцільова Адаптивна Конструкція) - високоточна гвинтівка з поздовжньо-ковзаючим затвором, побудована на платформі гвинтівки Barrett 98B, але з деякими змінами та доробками.

Карабін з поздовжньо-ковзаючим затвором - зброя, що з'явилася ще в далекому 1932 році. Однак, це не заважає їй користуватися популярністю і в наші дні. Перш за все, такі рушниці використовуються для полювання на велику дичину, так як їх точності і конструктивності практично немає рівних. ...

Дивитись усе
Гвинтівка Barrett MRAD кал.338LM 26
Відгуків: 0
701 106 грн
знайшли
дешевше
*при замовленні від 1000 грн

Для даного товару можливий тільки самовивіз з магазину
(Згідно з положенням КК України по обороту вогнепальної зброї)

Гарантія якості
Весь товар перевіряється

Можливість повернення товару з 100% відшкодуванням коштів

Характеристики
Артикул постачальника 2008684
Артикул 1237-201
Виробник Barret
Країна виробник США
Довжина ствола, мм 660 мм / 609 мм
Прицільні пристосування нет
Тип магазину отъемный коробчатый
Вага, кг 6,34
Калібр .338 Lapua Mag/.308 win
Твіст ствола 1:9,4
Дулове різьблення 3/4
Матеріал ложа алюминий
Спосіб виготовлення ствола дорнирование
Колір черный
Категорія в магазині Зброя з поздовжньо ковзаючим затвором
Дивитись усе
Опис

Barrett MRAD (Multi-Role Adaptive Design або Багатоцільова Адаптивна Конструкція) - високоточна гвинтівка з поздовжньо-ковзаючим затвором, побудована на платформі гвинтівки Barrett 98B, але з деякими змінами та доробками.

Розробка гвинтівки почалася в кінці 2009 року, після опублікування Командуванням Сил Спеціальних Операцій США (SOCOM - Special Operations COMmand) вимог на конкурс в рамках програми по вибору високоточної гвинтівки (англ: Precision Sniper Rifle (PSR).  

У 2015 році рушниця Barrett MRAD надійшла на озброєння сил спеціальних операцій армії Норвегії та Cил спеціальних Операцій збройних сил України. Barrett MRAD виконана, як, втім і вся лінійка високоточних гвинтівок Barrett, в утилітарному (практичному або прагматичному, кому як більше подобається) дизайні. Комплект постачання Barrett MRAD містить:

- пластиковий кейс

- 2 магазини

- інструкція користувача

- гвинтівка

- 2 антабки

- кріплення під антабку

- 3 планки Пікатінні

- додатковий ствол в калібрі 308 WIN, розміром 24" + магазин + лічина затвора.

Компонування Barrett MRAD це схема з'єднання верхнього і нижнього ресиверів, вільно вивішений ствол і складаний регулюємий приклад.

Верхній ресивер виконаний з цілісного блоку високоміцного авіаційного алюмінієвого сплаву серії 7000. Верхня частина ресивера є платформою стандарту M1913, для кріплення оптичного прицілу, довжиною 55 см.

Особливість платформи в її невеликому нахилі вперед на 20 МОА (кутових хвилин), і завдяки цьому створюється ефектом підвищення лінії каналу ствола щодо встановленого оптичному прицілу. Стрілок може використовувати MRAD для ураження цілей на далеких дистанціях.

У верхній частині платформи нанесене відповідне маркування. На бічних і нижній частинах передбачені різьбові посадкові "гнізда" для кріплення додаткових платформ на вибір стрілка.

Ствол в Barrett MRAD вільновивішений і кріпиться безпосередньо до ресивера. Кріплення ствола здійснюється за допомогою двох фіксуючих гвинтів в правій частині ресивера.

Всі стволи в заводському виконанні обладнані дульним гальмом компенсатором (ДГК). ДГК, в свою чергу, можуть поставлятися як з додатковою різьбою, для установки глушника безпосередньо на ДГК, так і класичні, без додаткового нарізного сполучення. На стволі вказан калібр використовуваного боєприпасу.

На сталеві та алюмінієві елементи гвинтівки нанесено спеціальне покриття, що запобігає відблискам і захищає від корозії та несприятливих зовнішніх факторів.

Вікно викиду гільз на Barrett MRAD досить великого розміру, що дає можливість, при необхідності, ручного розміщення патрона в патроннику.

Одним зі свідчень того, що розробники Barrett MRAD ставили перед собою мету максимально мінімізувати загальний розмір гвинтівки, служить проточування (паз) для руху руків'я затвора.

Він доходить до крайньої тильної точки верхнього ресивера і далі блокується рамою приклада. Хід затвора комфортний, плавний і досить легкий. Затвором можна управляти практично не докладаючи зусиль.  

Пістолетне руків'я виготовлене ​​з полімеру. Конструктивно Barrett MRAD передбачає установку будь-якого руків'я типу AR15.

У заводській комплектації встановлене ​​руків'я Magpul. Кут розташування руків'я досить зручний, хват руків'я комфортний. На руків'ї нанесено протиковзне тиснення, всередині руків'я обладнаний пенал.

Інтегрована в нижній ресивер спускова скоба завдяки своїм розмірам і вісь спускового гачка, зміщена ближче до руків'я, без проблем дозволяють використовувати стрілецькі рукавички.

Вікно шахти приймача магазина гвинтівки, для зручності швидкого приєднання магазина, виконано під кутом і з плавними гранями.

Приєднання магазина проводиться його прямим рухом вгору. Приєднання відбувається чітко і без будь-яких проблем і перешкод.

Між спусковою скобою і шахтою приймача магазина розміщений важіль вилучення магазину. Реалізація важеля у вигляді пластини дозволяє, крім використання його будь-якою рукою, виконувати витяг магазину, не відриваючи провідну руку з руків'я гвинтівки, здійснюючи при цьому мінімум рухів і не відриваючи голови від щоки приклада. Витяг магазину рівний, без затримок.

Двопозиційний важіль запобіжника Barrett MRAD розміщений з лівого боку нижнього ресивера. Розташування важеля і його функціональні позиції дозволяють швидко привести гвинтівку в готовність до стрільби.

При захопленні руків'я великий палець руки природним рухом переводить важіль в позицію для стрільби. Важіль запобіжника, залежно від уподобань стрілка, може бути переміщений з лівого на правий бік ресивера.

Приклад Barrett MRAD рамковий, складаний, регульований. Складання приклада здійснюється до правого боку гвинтівки. Для цього необхідно натиснути на фіксуючу клавішу біля основи приклада в районі шарнірного з'єднання і скласти приклад.

Позитивною рисою такого рішення є те, що в складеному стані руків'я затвора проходить в одне з вікон приклада, тим самим не збільшуючи загальну ширину гвинтівки, забезпечуючи фіксацію закритого затвора і, відповідно, додаткову безпеку при транспортуванні гвинтівки.

Приклад обладнаний регульованим потиличником і регульованою щокою з термостійкого полімеру. Регулювання затильника приклада доступно в 4 фіксованих позиціях, зі збільшенням довжини на 10 - 20 - 30 - 40 мм.

Для збільшення або зменшення довжини необхідно натиснути на фіксуючу клавішу, у верхній частині приклада, між потиличником і щокою приклада, і встановити необхідне положення.

Регулювання висоти підйому щоки приклада здійснюється після ослаблення фіксації ручки з лівого боку приклада.

Регулювання плавне. Максимально доступна висота підйому щоки - 30 мм.

Потиличник прикладу обладнаний гумовою накладкою і може регулюватися в вертикальній площині після ослаблення двох фіксуючих гвинтів, а одна з нижніх напрямних приклада виконана з інтегрованою платформою для кріплення необхідних аксесуарів (наприклад монопода).

Ударно спусковий механізм Barrett MRAD матчевий, власної розробки компанії Barrett. Блок УСМ на гвинтівці MRAD знімний і повністю настроюється. Демонтаж і настройку можна виконати в польових умовах і без спеціального набору інструментів.

Хід спускового гачка дуже комфортний, плавний, рівний і дуже короткий. З заводськими налаштуваннями довжина ходу спускового гачка Barrett MRAD становить близько 3 мм.  

Для розбирання гвинтівки необхідно перевести затвор у відкрите положення і роз'єднати тильну частину верхнього і нижнього ресиверів. Винятком тут є те, що для роз'єднання гвинтівки необхідно не витягувати з'єднувальний штифт, а натиснути та утримувати фіксуючу клямку позаду руків'я в нижній частині ресивера і роз'єднати верхній і нижній ресивери. Дале витягаємо затвор в зборі.

Тут ще одна особливість конструкції Barrett MRAD. Для захисту механізмів гвинтівки від пилу і бруду через вікна руху руків'я затвора і викиду гільз, затвор обладнаний передньою і задньою полімерними напрямними вкладками.

Для зміни калібру тут, крім заміни ствола і магазину, необхідно також провести деякі дії з затвором.

Для підготовки затвора до використання боєприпасів іншого калібру, необхідно замінити в повному обсязі затвор в зборі, а тільки головку затвора, яка також входить в комплект для зміни калібру разом зі стволом і магазином.

Для цього використовується ключ для розбирання затвора, за допомогою якого ми фіксуємо і повертаємо на 12:00 за годинниковою стрілкою блок взводу і витягаємо ударник з пружиною. Далі, після вилучення штифта кріплення, знімаємо головку затвора. Такі ж дії виробляємо при повному чищенні гвинтівки.

Для зміни положення важеля запобіжника або вилучення блоку УСМ необхідно: перевести важіль в середнє положення (між режимом стрільби та постановки на запобіжник), далі за допомогою, наприклад, патрона натиснути на важіль зі зворотного боку ресивера і витягти його.

Перемістити блок УСМ трохи назад, щоб відвести від переднього штифта, і витягти блок УСМ. На блоці УСМ доступні гвинти для регулювання під особисті переваги стрілка.

Збірка здійснюється у зворотному порядку. Єдиний нюанс - при установці важеля запобіжника на необхідну вам сторону необхідно в порожнині ресивера натиснути на фіксатор безпеки та тільки після цього встановити важіль запобіжника.

Магазини, які використовуються в Barrett MRAD, коробчаті дворядні, виготовлені з полімеру. Місткість штатного магазину 10 патронів. Штатний магазин не обладнаний вікнами для візуального контролю кількості боєприпасів, що, втім, характерно для переважної кількості гвинтівок і карабінів.  

Barrett MRAD передбачає можливість використання 7 різних калібрів боєприпасів і, відповідно, стволів до них. А для деяких калібрів передбачений вибір декількох варіантів довжин стволів з огляду на заявлену точність не гірше 1 МОА і повністю знімний блок УСМ, що має можливість регулювання, ми маємо універсальний інструмент для виконання необхідних завдань в різних умовах.

Ствол в даній моделі має розмір 26", твіст 1:9.4. Загальна довжина карабіна 1255 мм, вага 6,36 кг. Довжина планки Пікатінні складає 21,75".

Карабін з поздовжньо-ковзаючим затвором - зброя, що з'явилася ще в далекому 1932 році. Однак, це не заважає їй користуватися популярністю і в наші дні. Перш за все, такі рушниці використовуються для полювання на велику дичину, так як їх точності і конструктивності практично немає рівних.

Гвинтівка Barrett MRAD кал.338LM 26"+ствол Barrett Conversion kit кал.308 24" має такі переваги:

  • Щоб зброя знаходилася в належному стані не потрібно ніяких особливих процедур по догляду. Досить просто прочистити ствол після використання.
  • Можливість установки оптичного прицілу для більшої точності пострілу.
  • Можна використовувати потужні патрони з великою силою бою і дальністю польоту кулі.
  • Надійність такої зброї просто незаперечна. Карабін практично неможливо зламати, а витяг використаної гільзи проводиться з певним зусиллям.

Придбати професійний карабін можна в інтернет магазині Safari. Тут до уваги покупців представлена ​​продукція від перевірених постачальників. Всі моделі мають гарантію виробників, відрізняються тривалим терміном експлуатації і доступною ціною.

Гвинтівка Barrett MRAD кал.338LM 26"+ствол Barrett Conversion kit кал.308 24" у нас можна замовити в один клік. Зателефонуйте менеджерам магазину і, при наявності всіх необхідних дозвільних документів, зброя буде у вас через кілька днів після оформлення замовлення.

Характеристики
Артикул постачальника 2008684
Артикул 1237-201
Виробник Barret
Країна виробник США
Довжина ствола, мм 660 мм / 609 мм
Прицільні пристосування нет
Тип магазину отъемный коробчатый
Вага, кг 6,34
Калібр .338 Lapua Mag/.308 win
Твіст ствола 1:9,4
Дулове різьблення 3/4
Матеріал ложа алюминий
Спосіб виготовлення ствола дорнирование
Колір черный
Категорія в магазині Зброя з поздовжньо ковзаючим затвором

 

Купівля в Дніпрі та доставка в інші міста

 

Роздрібний магазин «Сафарі» знаходиться в місті Дніпро, отже, Ви можете забрати інтернет-замовлення самовивозом або отримати в руки від кур'єра (якщо це не зброя і не боєприпаси).

 

Доставка спорядження, екіпіровки, комплектуючих, аксесуарів, одягу, оптики по Україні здійснюється за посередництва компаній «Нова Пошта», «Інтайм», інших перевізників за домовленістю. Можлива доставка кур'єром до під'їзду будинку.

 

 

 

 

Відгуки про товар     Залишити відгук
Поганий
Так собі
Нормальний
Хороший
Відмінний
Відгуків про товар ще немає. Ви можете залишити свій заповнивши форму.
Відгуки про товар ( 0 )

Немає відгуків про товар
Дивитись усе
Переглянуті товари
    S M L XL 2XL
    38 46 46 46 46
C Талия 70 cm 74 cm 78 cm 84 cm 90 cm
F Внутренний шов 77 cm 78 cm 79 cm 80 cm 81 cm
D Бедра 99 cm 99 cm 104 cm 109 cm 114 cm
B Грудь 88 cm 92 cm 98 cm 102 cm 106 cm
    S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
    46 48 50 52 54 56 58 60 62 64 66 68
C Талия 82 cm 84 cm 88 cm 94 cm 97 cm 102 cm 110 cm 114 cm 118 cm 126 cm 132 cm 138 cm
F Внутренний шов 79 cm 80 cm 81 cm 82 cm 83 cm 84 cm 85 cm 86 cm 87 cm 88 cm 88 cm 88 cm
B Грудь 94 cm 96 cm 100 cm 106 cm 109 cm 112 cm 118 cm 120 cm 124 cm 130 cm 134 cm 140 cm
M L XL 2XL 3XL
54 cm 56 cm 58 cm 60 cm 62 cm
  M L XL 2XL 3XL
  22 cm 24 cm 27 cm 30 cm 33 cm
  8 9 10 11 12
25 25,6 26,3 27 27,6 28,3 29 29,7
39 40 41 42 43 44 45 46

Корисні підказки для того, щоб вибрати правильний розмір
Ніколи не покладайтеся на світові стандарти розміру
Не думайте, що якщо ви купуєте звичайний одяг в розмір XL, то це буде Вашим розміром і в одязі для полювання. Різні виробники пропонують різні розміри і стандарти. Єдина річ, яка є важливою для вас, це Які розміри пропонує виробник по талії, грудей і стегнах в сантиметрах або дюймах.
 
Зніміть всі мірки по своїй фігурі
Знімайте розміри точно, не залишайте запас. При розробці і виробництві мисливського одягу ми враховуємо достатню свободу у відповідності з Вашим розміром і видом одягу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб одяг сидів на вас вільно, будь ласка, виберіть на один розмір більше. Зніміть мірки своєї фігури і, якщо, наприклад, Ваша талія 100 см, а у пропонованих штанів є талія 102 або 108 ми рекомендуємо Вам більший розмір, оскільки у більшості одягу для полювання та активного відпочинку є додаткові регулятори для точного встановлення розміру та максимального комфорту.